Svět sportu

Svět sportu

Vydejte se s námi do světa sportu a okuste, jak je náročné střílet na biatlonové střelnici, zaposilujte si na TRX, svezte se s námi na lyžařském simulátoru nebo si ověřte svoji kondici na našem analyzačním přístroji. A to není vše. Je pro vás připraveno mnoho dalších atrakcí. Stanoviště jsou doprovázeny dotykovými obrazovkami, kde se dozvíte základní informace o výživě, tělesných parametrech a jednotlivých sportech. Svět sportu je určen pro všechny od 4 let věku. Děti do 15 let mají vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.

Atrakce
lyžařský simulátor MIMO PROVOZ!!!

lyžařský simulátor MIMO PROVOZ!!!

V našem centru máme dva trenažery: Dětský simulátor Ideální pro naučení správného přenášení váhy. Na tomto simulátoru si můžete sjet v našem lyžařském středisku nejrůznější sjezdovky. Lyžařský trenažér  Pomocí sjezdového trenažeru si perfektně procvičíte správný styl sjezdu a zat ... (více)
lezení

lezení

Horolezectví zažívá v poslední době velký boom. Naše „boulderingová“ stěna je ideálním místem, kde si vyzkoušet, jak je tento sport náročný nejen na sílu, ale také na koordinaci. Na mediálních panelech se dozvíte, kde si v okolí zalézt, nebo že jeden z nejlepších lezců na světě pochází z  ... (více)
biatlon

biatlon

Biatlon je dnes jeden s nejznámějších zimních sportů u nás a to hlavně díky našim úspěšným sportovcům. U nás si můžete vyzkoušet, jak těžké je trefit cíl ze stoje nebo z leže na laserové střelnici. Kromě toho máme NOVĚ také biatlonový slide. Prožít si tak můžete celý závod. ... (více)
balanční plošiny

balanční plošiny

Balanční systémy jsou určený pro cvičení na komplexní zpevnění svalů celého těla, které má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici a redukci tuku. Na našich balančních plošinách si vše můžete vyzkoušet na vlastní kůži.
běh / nordic walking / cyklistika

běh / nordic walking / cyklistika

Na naučných panelech vám ukážeme, jakou mají tyto sporty historii, všechna jejich odvětví, jak správně běhat nebo jezdit na kole... Na konec si můžete třeba zkusit správnou chůzi s holemi Nordic Walking podle instruktážního videa.
TRX

TRX

Jedná se o závěsný posilovací systém, který je velmi oblíbený jak u začínajících sportovců, tak u pokročilých. TRX tvoří pevné nastavitelné popruhy, madla pro ruce a nohy univerzálně použitelné pro každý druh postavy. Po celou dobu cvičení na TRX, cvičíme pouze s vlastn ... (více)
zdravá výživa

zdravá výživa

Zdravá výživa úzce souvisí se zdravým životním stylem. To se odráží nejenom na našem vzhledu, ale také na tom, jak se cítíme a jaká je celková kvalita našeho života! Na multimediální obrazovce vám poradíme, jak na to.
lanové překážky

lanové překážky

Lanové pyramidy, balanční lanové překážky a mosty patří mezi oblíbené herní prvky. Všechny tyto sestavy jsou určeny pro zlepšení hrubé motoriky, koordinaci pohybu horních a dolních končetin a dále pomáhají rozvíjet dovednosti a schopnosti jako je držení rovnováhy, procvičování obratnosti, v ... (více)
Fotografie
Svět sportu - celkový pohled
Svět sportu - celkový pohled
Svět sportu - TRX
Svět sportu - balanční plošiny
Svět sportu - balanční plošiny
Svět sportu - informační obrazovky
Svět sportu - lanové překážky
Svět sportu - lezecká stěna
Svět sportu - lezecká stěna
Svět sportu - panák