Dětský svět

Dětský svět

Dětský svět se nachází v prvním patře našeho zábavního centra. Uvnitř najdete mnoho dětských atrakcí, dotykové naučné obrazovky a dřevěné naučné panely. Herna je určena pro děti do 12 let.
Svět sportu

Svět sportu

Vydejte se s námi do světa sportu a okuste, jak je náročné střílet na biatlonové střelnici, zaposilujte si na TRX, svezte se s námi na lyžařském simulátoru nebo si ověřte svoji kondici na našem analyzačním přístroji. A to není vše. Je pro vás připraveno mnoho dalších atrakcí. Stanoviště jsou doprovázeny dotykovými obrazovkami, kde s ... (více)
Oslavy narozenin

Oslavy narozenin

Naše zábavní centrum je ideálním a oblíbeným místem pro oslavu narozenin dětí. Spokojené jsou nejen děti, ale také rodiče, které si narozeninový den užijí v klidu a pohodě. Pokud chcete pronajmout celé zábavní centrum, ceny jsou tyto: Pronájem zahrnuje oba světy a místnost pro možnost občerstvení. Doba pron ... (více)
Pro školy a školky

Pro školy a školky

Srdečně zveme všechny žáky s učitely, děti z kroužků s vedoucími, malé sportovce s trenéry do našeho zábavního centra. Navštivte jej s celým kolektivem a užijte si tak příjemný výlet. Na deset dětí požadujeme doprovod jedenoho dospělého. Návštěvu zábavního centra je nutné objednat na tel. +420 588 884 642 nebo emailu: recepce@belavpohybu.cz. ... (více)
BVP

BVP

PO-ÚT 10-18 ST zavřeno ČT-NE 10-18 Vstup pouze s rouškami. Při návštěvě je nutné prokázat se buď negativním testem nebo očkováním. Dále jsme povinni návštěvníky zábavního centra registrovat kvůli případnému trasování.
CENÍK

CENÍK

Vstupné do našeho centra se platí na 2 hodiny:   Od 1.6.2021 máme opět otevřeno!!!  Vstup pouze s rouškami. Při návštěvě je nutné prokázat se buď negativním testem nebo očkováním. Dále jsme povinni návštěvníky zábavního centra registrovat kvůli případnému trasování. Vstupné (dítě od 1 roku výše, dospělí) ... (více)
Naše tipy a další služby

Naše tipy a další služby

Pro všechny naše návštěvníky máme TIPY a informace o dalších službách. TIPY: Doporučujeme návštěvníkům, aby si do našeho zábavního centra brali své přezuvky. Návštěva se pro vás stane pohodlnější a komfortnější. Další služby: Pro ty úplně nejmenší je u nás připraven přebalovací kout ... (více)
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Líbilo se vám u nás a chtěli byste obdarovat někoho ze svých blízkých návštěvou našeho zábavního centra? Kupte mu vstupenku jako DÁRKOVÝ POUKAZ do celého zábavního centra nebo na lyžařský trenažér. Více informací získáte na tel.: +420 588 884 642 nebo emailu: recepce@belavpohybu.cz.

Provozní řády

Dětský svět – provozní řád Herna je určena pro děti ve věku do 12 let. Všechny děti musí být doprovázeny osobou starší 18 let, která za ně plně odpovídá po celou dobu pobytu. Za případné úrazy dětí způsobené jejich nebezpečným chováním a nevhodným používáním herních prvků plně zodpovídá doprovázej ... (více)