Provozní doba

Pondělí - úterý  10.00-18.00 hod. Středa ZAVŘENO Čtvrtek - neděle 10.00-18.00 hod. V sobotu 20.4.2024 je centrum od 15.00 do 18.00 a v neděli 21.4.2024 od 16.00 do 18.00 zarezervováno. LYŽAŘSKÝ TRENAŽÉR JE MIMO PROVOZ.
Dětský svět

Dětský svět

Ceník vstupného. Děti, dospělí při vstupu bez dítěte 80Kč/osoba (Sleva Jeseník region Card 15%). Doprovod dítěte 50Kč/osoba. Senior, ZTP 30Kč/osoba. Školy a školky 70Kč /osoba. Pronájem celého centra dle dohody na tel čísle 588 884 642. Dětský svět se nachází v prvním patře našeho zábavního centra. Uvnitř najdete mnoho dětský ... (více)
Svět sportu

Svět sportu

Vydejte se s námi do světa sportu a okuste, jak je náročné střílet na biatlonové střelnici, zaposilujte si na TRX, svezte se s námi na lyžařském simulátoru nebo si ověřte svoji kondici na našem analyzačním přístroji. A to není vše. Je pro vás připraveno mnoho dalších atrakcí. Stanoviště jsou doprovázeny dotykovými obrazovkami, kde s ... (více)
Oslavy narozenin

Oslavy narozenin

Naše zábavní centrum je ideálním a oblíbeným místem pro oslavu narozenin dětí. Spokojené jsou nejen děti, ale také rodiče, které si narozeninový den užijí v klidu a pohodě.   Pokud chcete pronajmout celé zábavní centrum, ceny jsou tyto: Pronájem zahrnuje oba světy a místnost pro možnost občerstvení. Doba pron ... (více)
Pro školy a školky

Pro školy a školky

Srdečně zveme všechny žáky s učitely, děti z kroužků s vedoucími, malé sportovce s trenéry do našeho zábavního centra. Navštivte jej s celým kolektivem a užijte si tak příjemný výlet. Na deset dětí požadujeme doprovod jedenoho dospělého. Návštěvu zábavního centra je nutné objednat na tel. +420 588 884 642 nebo emailu: recepce@belavpohybu.cz. ... (více)
Naše tipy a další služby

Naše tipy a další služby

Pro všechny naše návštěvníky máme TIPY a informace o dalších službách. TIPY: Doporučujeme návštěvníkům, aby si do našeho zábavního centra brali své přezuvky. Návštěva se pro vás stane pohodlnější a komfortnější.   Další služby: Pro ty úplně nejmenší je u nás připraven přebalovací koutek. Do našeho centra máte z ... (více)
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

Líbilo se vám u nás a chtěli byste obdarovat někoho ze svých blízkých návštěvou našeho zábavního centra? Kupte mu vstupenku jako DÁRKOVÝ POUKAZ do celého zábavního centra nebo na lyžařský trenažér. Více informací získáte na tel.: +420 588 884 642 nebo emailu: recepce@belavpohybu.cz.

Ceník

Vstupné do našeho centra se platí na 2 hodiny:     Vstupné (dítě od 1 roku výše, dospělí) 80 Kč (sleva na Jeseníky region Card 15 %) Vstupné* - doprovod dítěte 50 Kč (sleva na Jeseníky region Card 10 %) Vstupné* - senioři ... (více)

Provozní řády

Dětský svět – provozní řád Herna je určena pro děti ve věku do 12 let. Všechny děti musí být doprovázeny osobou starší 18 let, která za ně plně odpovídá po celou dobu pobytu. Za případné úrazy dětí způsobené jejich nebezpečným chováním a nevhodným používáním herních prvků plně zodpovídá doprov ... (více)