PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ

PRÁZDNINOVÁ SOUTĚŽ

Od 01.07.2017 10:00 do 20.08.2017 18:00 hod.

Přijď k nám do zábavního centra, soutěž a vyhraj!

Prázdninová hra se sovou „Bělkou“ v našem zábavním centru zpestří vaši návštěvu. Soutěžit může každý, kdo přijde k nám do zábavního centra, splní úkoly v „Sovím deníčku“ a vyplní jméno, příjmení, věk dítěte, kontaktní email. Tento soutěžící potom od nás dostane malý dárek. Dále bude mít možnost slosování o ceny v rámci 1. výročí otevření Bělé v pohybu dne 20. 8. 2017.

Hlavní výhra:

3 x tričko se sovou Bělkou
3 x vstup pro celou rodinu
2 x textilní sova Bělka
2 x přívěšek sova Bělka

Pravidla soutěže:

Zúčastnit se může každý, kdo přijde k nám do zábavního centra a splní úkoly v „Sovím deníčku“.

Pro přihlášení do soutěže je nutno vyplnit jméno, příjmení, věk dítěte či dospělého a kontaktní email.

Odevzdáním deníčku a podpisem (zákonného zástupce) účastník soutěže souhlasí s pravidly soutěže, vystavením obrázků v zábavním centru Bělá v pohybu, zveřejněním kopií obrázku na facebooku a webových stránkách zábavního centra Bělá v pohybu.

Vámi vyplněné údaje nebudou nikde veřejně vystaveny. Vyplněním údajů a podpisem dáváte souhlas k tomu, aby v souladu s ustanovením § 5, odst. 2 a násl. zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění, zařízení Bělá v pohybu shromažďovalo a zpracovávalo osobní údaje klienta, a to k úkonům – nezbytným pro vedení evidence o návštěvnících, pro informační péči o klienta a pro statistické zpracování osobních údajů a dále uděluje v souladu s § 7 odst. 2. zák. č. 480/2004 Sb. o informačních službách, v platném znění, souhlas k tomu, aby mu zařízení Bělá v pohybu zasílalo aktuální obchodní sdělení, které může kdykoliv zdarma odmítnout prostřednictvím e-mailu.

Do soutěže lze přihlásit pouze jeden deníček za jednoho účastníka.

Na případné ceny – výhry v soutěži není právní nárok.

Každý soutěžící dostane malý dárek. Dále bude mít každý soutěžící možnost slosování ze všech účastníků o ceny v rámci 1. výročí otevření Bělé v pohybu dne 20. 8. 2017.